Fundacja K2 pomogła również Ukraińcom

Przez ostatnie miesiące cały świat żyje wojną na Ukrainie, którą w bestialski sposób rozpoczęli Rosjanie. Fundacja K2 Zaborowscy nie mogła pozostać obojętna i również postanowiła pomóc naszym wschodnim sąsiadom.

Federacja Rosyjska ostatecznie postanowiła zaatakować Ukrainę. To dla naszych sąsiadów duży cios, który przeżywa cały świat. Polacy we wspaniały sposób postanowili się zjednoczyć i pomagać: przyjmują uchodźców, wysyłają sprzęt i broń na Ukrainę oraz pomagają w zaopatrzeniu niezbędnych produktów. Pokazujemy prawdziwą siłę!

Również Fundacja K2 Zaborowscy postanowiła pomóc Ukraińcom. Karolina wspólnie z Łukaszem zebrali żywność, środki higieny i inne niezbędne produkty i sami zawieźli paczki na granicę i przekazali odpowiednim służbom.

• Solidaryzujemy się z Ukraińcami i chcemy im pomóc w każdy możliwy sposób. Namawiamy również naszych znajomych i każdego, by wesprzeć naszych braci zza wschodniej granicy. Razem możemy więcej – namawiają Karolina i Łukasz.