Fundacja K2 Zaborowscy z porozumieniem z Wyższą Szkołą Nauk o Zdrowiu

Miło nam poinformować, że Fundacja K2 Zaborowscy nawiązała współpracę z Wyższą Szkołą Nauk o Zdrowiu. Wspólnie będziemy organizować zajęcia, które będą zawarte w programie nauczania szkół w Warszawie, Toruniu, Łodzi oraz Bydgoszczy.

Uczniowie będą mieli okazję poznać tajniki ratownictwa medycznego w zakresie medycyny taktycznej oraz podstawową taktykę strzelecką i obsługę broni. Nie zabraknie również elementów sportów walki, na czele z MMA, czyli dyscypliną, na której znamy się najlepiej. Wszystko po to, by mogli rozwijać swoje zainteresowania lub otworzyć nowe perspektywy i pasje.

  • Jednym z celów naszej fundacji jest również zaszczepienie pasji do sportu, który może nakierować młode osoby w kolejnych etapach życia. Klasy mundurowe są tworzone z ogromnym profesjonalizmem, a my chcemy pomóc im w rozwoju, a elementy sportów walki mogą być dla uczniów bardzo przydatne w kolejnych etapach szkolenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze bardziej zwrócimy uwagę na rozwijanie pasji młodych adeptów – mówią Karolina i Łukasz.

Dziękujemy Pani Prorektor Emilii Dzikowskiej oraz Panu Tomaszowi Krajewskiemu. Efekty już wkrótce!