Wielcy sportowcy dołączają do charytatywnego meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”!

Kolejne gwiazdy dołączają do charytatywnego eventu “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”, który odbędzie się już 15 kwietnia w hali CityZen w Poznaniu. W meczu gwiazd koszykówki zagrają wielcy sportowcy, czyli Radosław Majdan, Damian Wrzesiński oraz Marcin Wrzosek.

Fundacja K2 Zaborowscy została założona przez Karolinę i Łukasza Zaborowskich. Karolina (dawniej Kowalkiewicz) jest zawodniczką mieszanych sztuk walki, która walczy w UFC, najbardziej prestiżowej federacji na świecie. Łukasz jest trenerem sportów walki, a pod swoimi skrzydłami ma wielu innych zawodników występujących na galach UFC czy KSW.

Oprócz czynnego uprawiania sportu, Karolina i Łukasz Zaborowscy znajdują czas na działalność charytatywną. Celem Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci, które nie mają możliwości realizowania swoich pasji. Często brakuje im pieniędzy, na treningi lub same kluby borykają się z problemami. Fundacja K2 z sukcesami zorganizowała już kilka dużych imprez charytatywnych, dzięki którym mogła pomagać swoim podopiecznym.

Kolejnym dużym projektem Fundacji K2 będzie organizacja charytatywnej imprezy “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”. To koszykarski dwumecz z udziałem włodarzy miasta i gwiazd. Kapitanami zostali prezydenci Poznania i Bydgoszczy, którzy mają zagrać w spotkaniu, a przy wsparciu Fundacji K2 powołane zostaną znane osoby ze świata sportu, sceny czy ekranu. Powstałe drużyny wyjdą naprzeciw siebie na boisko hali AWF w Poznaniu już 15 kwietnia, a rewanż zaplanowaliśmy w Bydgoszczy.

Miło nam poinformować, że do grona gwiazd, które wystąpią w Poznaniu, dołączają kolejne wspaniałe nazwiska! Radosława Majdana, który będzie z nami w hali CityZen, nie trzeba przedstawiać nikomu! To były piłkarz reprezentacji Polski, legenda Pogoni Szczecin, który dziś realizuje się jako komentator i ekspert. To również osobowość telewizyjna, którą mogliście podziwiać w różnych programach rozrywkowych.

– Serdecznie zapraszam wszystkich na mecz gwiazd koszykówki. Będzie to bitwa miast, a w której wystąpi naprawdę dużo fajnych osób. A przede wszystkim mamy fajny, szczytny cel. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie, podobnie jak pozytywnej energii, bo przecież pomagamy dzieciom. Do zobaczenia w Poznaniu – mówi Radosław Majdan.

Z kolei Damian Wrzesiński, bo on również postanowił pomóc naszej fundacji i weżmie udział w meczu, to ulubieniec poznaniaków. Reprezentuje swoje miasto na terenie całego świata walcząc w ringu. I to z sukcesami, bo Wrzesiński został już mistrzem Europy w boksie, a wkrótce rozpocznie przygotowania do kolejnej bardzo ważnej walki. Mimo to, znajdzie chwilę, żeby zaprezentować się przed własną publicznością, tym razem nie w ringu, a… na boisku koszykarskim!

– Siema wiara! Do naszego Poznania przyjeżdża Fundacja k2 Zaborowscy, która zorganizuje mecz gwiazd koszykówki. Ja również zagram, więc zapraszam wszystkich do przyjścia do hali CityZen. Kupujcie bilety, bo liczę na Wasz mocny doping podczas tego wydarzenia! – mówi w poznańskim stylu Damian Wrzesiński.

Mamy też kolejnego znakomitego przedstawiciela sportów walki, czyli Marcina “Polish Zombie” Wrzoska! Bydgoszczanin wielokrotnie wspierał już naszą fundację, dlatego bez chwili wahania zgodził się też na udział w “Bitwie Miast”. Przypomnijmy tylko, że zawodnik MMA jest byłym mistrzem KSW, a dziś walczy w Fame MMA i daje niesamowite pojedynki.

– Zapowiada się naprawdę wspaniała impreza, więc jeżeli nie macie jeszcze planów na ten dzień, przyjedźcie do Poznania, kibicujcie i bawcie się dobrze. Przy okazji możemy wspólnie pomóc dzieciakom. Do zobaczenia na miejscu! – mówi Marcin Wrzosek.

Drugie spotkanie podczas “Bitwy Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”, zaplanowano w SISU Arenie w Bydgoszczy. Zarówno w Poznaniu, jak i Bydgoszczy, mecze zostaną podsumowane Balami Charytatywnymi. Podczas uroczystej kolacji z gwiazdami i zaproszonymi gośćmi Fundacja K2 Zaborowscy przeprowadzi również licytacje gadżetów, z których zysk także zostanie przekazany na cele charytatywne. Warto dodać, że Fundacja K2 Zaborowscy rozpoczęła już sprzedaż wejściówek na poznański bal, który odbędzie się w hotelu Sheraton (dostępne na bilety.fundacjak2.pl)

– W ten sposób każdy może spędzić niezwykły wieczór z gwiazdami i naszymi gośćmi, choć pula tych wejściówek jest bardzo ograniczona. Nie możemy się już doczekać licytacji, bo z doświadczenia wiemy, że wyjątkowe przedmioty, które wystawiamy na licytację, osiągają wysokie kwoty, a to pozwala nam spełniać kolejne marzenia naszych podopiecznych – dodają Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Już wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy! Serdecznie zapraszamy do zakupu wejściówek na http://bilety.fundacjak2.pl! Wszelkie szczegóły na stronie www.fundacjak2.pl.