Akredytacje medialne na charytatywny mecz gwiazd „Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”

Przedstawicieli mediów zapraszamy do składania wniosków o akredytacje na charytatywny mecz gwiazd „Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” organizowany przez Fundację K2 Zaborowscy. Event odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia o godz. 15 w hali CityZen przy ul. Droga Dębińska 10c w Poznaniu.

Wnioski o akredytacje można składać mailowo na adres maciej.nowocien@fundacjak2.pl. Proces potrwa do 13 kwietnia, do godz. 20. Termin składania wniosków jest NIEPRZEKRACZALNY.

Wniosek należy wypełnić według wzoru:
IMIĘ I NAZWISKO:
REDAKCJA:
NUMER TELEFONU:
RODZAJ AKREDYTACJI (PRESS/FOTO/TV/RADIO):

Informujemy, że akredytacje zostaną przyznane jedynie profesjonalnym dziennikarzom, fotoreporterom i przedstawicielom mediów. Decyzja o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku jest ostateczna, a Fundacja K2 Zaborowscy zachowuje sobie prawo do odmowy akredytacji bez podania przyczyny.

Akredytowani dziennikarze swoje identyfikatory będą mogli odebrać w dniu imprezy od godz. 13 w biurze zawodów w hali przy ul. Strumykowej. W razie pytań, proszę o kontakt mailowy (maciej.nowocien@fundacjak2.pl) lub telefoniczny (+ 48 507 094 346).