Bracia Collins zamienią auta na szatnię koszykarską. Kolejne gwiazdy charytatywnego meczu “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”!

Wielkimi krokami zbliża się charytatywny mecz gwiazd „Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”, który organizowany jest przez Fundację K2 Zaborowscy już 15 kwietnia w poznańskiej hali CityZen. Do grona wyjątkowych zawodników dołączyli najbardziej odjechani bracia, czyli Rafał i Greg Collinsowie, którzy przesiądą się ze znakomitych samochodów do… koszykarskiej szatni!

Fundacja K2 Zaborowscy została założona przez Karolinę i Łukasza Zaborowskich. Karolina (dawniej Kowalkiewicz) jest zawodniczką mieszanych sztuk walki, która walczy w UFC, najbardziej prestiżowej federacji na świecie. Łukasz jest trenerem sportów walki, a pod swoimi skrzydłami ma wielu innych zawodników występujących na galach UFC czy KSW.

Oprócz czynnego uprawiania sportu, Karolina i Łukasz Zaborowscy znajdują czas na działalność charytatywną. Celem Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci, które nie mają możliwości realizowania swoich pasji. Często brakuje im pieniędzy, na treningi lub same kluby borykają się z problemami. Fundacja K2 z sukcesami zorganizowała już kilka dużych imprez charytatywnych, dzięki którym mogła pomagać swoim podopiecznym.

Kolejnym dużym projektem Fundacji K2 będzie organizacja charytatywnej imprezy “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”. To koszykarski dwumecz z udziałem włodarzy miasta i gwiazd. Kapitanami zostali prezydenci Poznania i Bydgoszczy, którzy mają zagrać w spotkaniu, a przy wsparciu Fundacji K2 powołane zostały znane osoby ze świata sportu, sceny czy ekranu. Powstałe drużyny wyjdą naprzeciw siebie na boisko hali AWF w Poznaniu już 15 kwietnia, a rewanż zaplanowaliśmy w Bydgoszczy.

Kolejnymi gwiazdami, które wezmą udział w charytatywnym evencie w Poznaniu są Rafał i Greg Collins. To miłośnicy motoryzacji, którzy zasłynęli wyjątkowym tuningiem samochodów, a z ich usług korzysta wielu celebrytów. Z czasem rozpoczęli również karierę telewizyjną, a w TVN Turbo rozpoczęli swój autorski program “Odjazdowe bryki braci Collins”. Brali udział również w reality show “Ameryka Express”. Bracia Collins działają również charytatywnie, mają swoją fundację, dlatego nie mieli chwili zawahania, by pomóc również naszym podopiecznym.

„Siemano! Chciałbym wszystkich zaprosić na mecz charytatywny do Poznania. Jak zawsze wygram ja, a nie mój brat, bo gdy były bitwy między nami to ja wychodziłem zwycięsko. Będziemy nie tylko my, ale również wiele innych gwiazd, dlatego wchodźcie na bilety.fundacjak2.pl i rezerwujcie swoje wejściówki. To będzie dobra zabawa z udziałem Grega Collinsa, mistrza wszystkiego” – w swoim stylu powiedział Greg Collins.

„Kochani, tutaj lepsza połówka duetu Bracia Collins. To będzie bardzo fajne wydarzenie organizowane przez naszych przyjaciół z Fundacji K2 Zaborowscy i tym razem wspólnie uda nam się wesprzeć dzieciaki z Domu Dziecka w Poznaniu, bo taki jest cel imprezy. Zapraszam więc na mecz koszykówki, która nie jest moją najlepszą stroną, bo mam 170 cm w kapeluszu, ale dam z siebie wszystko. Wspólnie zróbmy coś fajnego!” – dodaje Rafał Collins.

Drugie spotkanie podczas “Bitwy Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”, zaplanowano w SISU Arenie w Bydgoszczy. Zarówno w Poznaniu, jak i Bydgoszczy, mecze zostaną podsumowane Balami Charytatywnymi. Podczas uroczystej kolacji z gwiazdami i zaproszonymi gośćmi Fundacja K2 Zaborowscy przeprowadzi również licytacje gadżetów, z których zysk także zostanie przekazany na cele charytatywne. Warto dodać, że Fundacja K2 Zaborowscy rozpoczęła już sprzedaż wejściówek na poznański bal, który odbędzie się w hotelu Sheraton (dostępne na bilety.fundacjak2.pl)

„W ten sposób każdy może spędzić niezwykły wieczór z gwiazdami i naszymi gośćmi, choć pula tych wejściówek jest bardzo ograniczona. Nie możemy się już doczekać licytacji, bo z doświadczenia wiemy, że wyjątkowe przedmioty, które wystawiamy na licytację, osiągają wysokie kwoty, a to pozwala nam spełniać kolejne marzenia naszych podopiecznych” – dodają Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wejściówek na http://bilety.fundacjak2.pl!