Zobaczcie, ile gwiazd! Charytatywny mecz “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” już w sobotę w hali CityZen!

To już w sobotę! Serdecznie zapraszamy do hali CityZen na charytatywny mecz gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”, w którym artyści, sportowcy oraz ludzie ekranu zamienią się w koszykarzy! Poznajcie pełną listę gwiazd, które zagrają dla podopiecznych Domu Dziecka w Poznaniu z inicjatywy Fundacji K2 Zaborowscy!

Fundacja K2 Zaborowscy została założona przez Karolinę i Łukasza Zaborowskich. Karolina (dawniej Kowalkiewicz) jest zawodniczką mieszanych sztuk walki, która walczy w UFC, najbardziej prestiżowej federacji na świecie. Łukasz jest trenerem sportów walki, a pod swoimi skrzydłami ma wielu innych zawodników występujących na galach UFC czy KSW.

Oprócz czynnego uprawiania sportu, Karolina i Łukasz Zaborowscy znajdują czas na działalność charytatywną. Celem Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci, które nie mają możliwości realizowania swoich pasji. Często brakuje im pieniędzy, na treningi lub same kluby borykają się z problemami. Fundacja K2 z sukcesami zorganizowała już kilka dużych imprez charytatywnych, dzięki którym mogła pomagać swoim podopiecznym.

“Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”. To koszykarski dwumecz z udziałem włodarzy miast i gwiazd. Kapitanami zostali prezydenci Poznania i Bydgoszczy, którzy mają osobiście zagrać w spotkaniu lub wystawić swoich przedstawicieli, a przy wsparciu Fundacji K2 powołane zostały znane osoby ze świata sportu, sceny czy ekranu. Powstałe drużyny już jutro wybiegną naprzeciw siebie na boisko hali CityZen w Poznaniu! Dodatkowo, dochód ze sprzedaży cegiełek wstępu zostanie przeznaczony na organizację czasu wolnego dzieciom z Domu Dziecka w Poznaniu.

Trzeba przyznać, że lista gwiazd, które wezmą udział w wydarzeniu, jest naprawdę imponująca. Nie brakuje w niej osób związanych z Poznaniem, czyli Damiana Wrzesińskiego, Borysa Mańkowskiego, Gamou Falla, Andrzeja Kościelskiego, DJ Decksa, Dominika Durniata czy Maksa Behra. Bydgoszcz dumnie będą reprezentować Adrian Gorzycki, Pawbeats czy Marcin Wrzosek. Drużyny obu miast wesprą również kolejni zaproszeni goście: Marcin Wasilewski, Fit Old Boy, Fit IVI, Flagowy Trener, Bracia Collins, Jan Błachowicz, Szymon Czerwiński, Arkadiusz Pan Pawłowski, Radosław Majdan, Cezary Trybański, i Marcin Tybura.

• Cieszy to, że żadnej z tych osób nie musieliśmy namawiać. Każdy chętnie przyjedzie do Poznania, poświęci swój wolny czas po prostu z dobrego serca. Jesteśmy bardzo wdzięczni, bo wiemy, że każdy ma swoje obowiązki, ale gdy usłyszał cel, dla jakiego gramy, bez wahania się zgodził. Jesteśmy przekonani, że czeka nas znakomita zabawa, a wszystko po to, by pomóc dzieciakom. Czy można wymarzyć sobie lepszy scenariusz? – retorycznie pytają Karolina i Łukasz Zaborowscy, którzy zapraszają do zakupu biletów na http://bilety.fundacjak2.pl/.

Na boisku zaprezentują się także przyjaciele Fundacji K2 Zaborowscy oraz przedstawiciele sponsorów i partnerów, m.in. Mariusz Paszkiel (Marriott Bonvoy), Karol Cygan (Envio Group), Dawid Drawski (DWD Cars) czy Łukasz Pobiedziński (Diverse). Imprezę poprowadzą natomiast Kacper “Kacpa” Lachowicz oraz Łukasz “Juras”Jurkowski, który w Poznaniu będzie również promował Fundację Krwawy Sport. – Przed halą stanie specjalny autokar, w którym będzie można oddać krew, a w zamian ochotnicy otrzymają od nas gadżety, a przede wszystkim wielki szacunek! – mówi “Juras”.

Warto dodać, że wieczorem w Hotelu Sheraton Poznań odbędzie się wyjątkowy bal charytatywny z udziałem gwiazd oraz przyjaciół Fundacji K2 Zaborowscy. Oprócz podsumowania eventu, zaplanowaliśmy charytatywne licytacje, m.in. wyjątkowych przedmiotów, które przekażą bohaterowie meczu. Co ciekawe, można w nim wziąć udział!

• Jeśli ktoś chce bliżej poznać nasze gwiazdy i zjeść z nimi kolację, to będzie to idealna okazja. Zawsze przeznaczają na nasze licytacje naprawdę wyjątkowe przedmioty i wierzę w hojność gości, którzy nigdy nas nie zawodzą. To dzięki nim możemy spełniać marzenia kolejnych naszych podopiecznych – dodają Zaborowscy, a ostatnie zaproszenia na bal można kupować na http://bilety.fundacjak2.pl.

O atrakcjach wieczornych już napisaliśmy, a wcześniej, czyli o godz. 14 na boisko hali CityZen wybiegną młodzi koszykarze KKS Basket Poznań, którzy rozegrają przedmecz przed naszym wielkim widowiskiem. – Jesteśmy pewni wyższego poziomu koszykówki, niż podczas właściwego meczu – śmieje się Łukasz Zaborowski i dodaje, że w hali CityZen nie zabraknie także innych atrakcji.

• Będą z nami cheerleaderki Kolejorz Girls, czyli świeżo upieczone mistrzynie Polski, a za chwilę wyjeżdżają na mistrzostwa świata do Orlando. Przewidujemy również konkurs z inicjatywy Envio Group, a do wygrania będzie luksusowy samochód na weekend. Z kolei w strefie chilloutu 6PAK będziecie mogli chwilę odpocząć i dowiedzieć się więcej na temat suplementacji sportowców. A może zrobicie sobie zdjęcie w fotobudce 360? Na pewno nudzić się nie będziecie! – podsumowuje Zaborowski.

Fundacja K2 Zaborowscy pragnie serdecznie podziękować sponsorom i partnerom, bez których organizacja takiego meczu nie mogłaby się odbyć. Są to Sheraton Poznań Hotel, Fundacja Krwawy Sport, Diverse Extreme Team, Screen Network, JB Alternatywna Spółka Inwestycyjna, 6PAK, Envio Group, Dwd Cars, Stellis oraz Polska Liga Esportowa.

• Niektóre z tych firm są z nami już od dłuższego czasu, a kolejne dopiero poznają, w jaki sposób pomagamy dzieciakom i już chcą zostać w naszej rodzinie. Ale nie dziwię się, bo zobaczyć potem uśmiech dzieciaków, a w ich oczach, to już rzecz bezcenna – kończy Łukasz Zaborowski.

Do zobaczenia w sobotę o godz. 15 w hali CityZen w Poznaniu! Zróbmy razem coś dobrego!

Harmonogram charytatywnego meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” (15 kwietnia 2023):

godz. 9 – początek akcji “Krwawy Sport” – promocja oddawania krwi
godz. 12 – atrakcje dla kibiców wokół hali