Współpraca biznesowa

Cały czas zależy nam na rozwoju Fundacji, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa firmę do współpracy. Przygotowaliśmy kilka pakietów z atrakcyjnymi świadczeniami i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy mogli pomagać na coraz większą skalę, a Państwa firma rozpocznie kolejne działania z zakresu CSR i będzie angażować się charytatywnie.

Warto dodać, że z naszą Fundacją współpracuje wiele znanych osób sportu, muzyki czy ekranu. Pomagali nam m.in. Mateusz Borek, Bartosz Zmarzlik, Joanna Jędrzejczyk, Marcin “Kali” Gutkowski, Marcin Wrzosek, Aleksandra Mirosław, Norbert Huber, Janusz Walczuk, Frank Leen, Misiek Koterski, Arkadiusz Tańcula, Łukasz Jurkowski czy Szymon Czerwiński. Na nasze charytatywne licytacje przedmioty przeznaczyli ponadto Dana White (szef UFC), Marcin Gortat, Urszula Radwańska, Robert Kubica, Remigiusz Mróz, Szymon Marciniak, Rafał Sonik, Mateusz Bieniek, Kacper Piechocki, Grzegorz Łomacz czy Tai Woffinden.

Kontakt biznesowy:

e-mail: biuro@fundacjak2.pl

Rzadko coś polecam lub oddaję komuś pełne zaufanie w jakimś obszarze, taki już jestem. Istnieje jednak duet, który wyłamuje się ze ścisłych objęć moich zasad. To Karolina i Łukasz Zaborowscy. Pod opiekę oddałbym im wszystko, a organizowane przez nich akcje oraz idee, które propagują, wspieram całym sercem.
Maciej Kawulski
współwłaściciel KSW, reżyser filmowy
Karolinę i Łukasza znam już kilka lat. Ja mam tą wielką przyjemność współpracy z nimi, wspierając Fundację i ich pomysły. Ich zaangażowanie, otwartość, pomysłowość, a przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym daje dużą siłę do działania ponieważ nie ma nic przyjemniejszego, jak zobaczyć uśmiech na twarzy tych wspaniałych dzieciaków.
Mariusz Paszkiel
Dyrektor Sprzedaży National Sales Office Poland, Marriott International
Jesteśmy bardzo wdzięczni Karolinie i Łukaszowi Zaborowskim. Dziękujemy, że wspierają nasze dzieciaki, a przede wszystkim pokazują im inny świat oraz radość. To nasi prawdziwi przyjaciele, bo jeśli dają uśmiech naszym dzieciakom, to dają go tez nam samym. Mam nadzieję, że zawsze będą tak szczęśliwi w momencie, gdy nam pomagają. Dziękujemy!
Violetta i Adam Joppek
Rodzinny Dom Dziecka w Bydgoszczy