Mistrz świata i Europy w siatkówce przyjeżdża na bezpłatny trening z dziećmi do Karolewa i Kolna! Ostatnie wolne miejsca!

Pozostało już tylko kilka dni do kolejnego eventu z cyklu “Sportowy weekend z K2” organizowany przez Fundację K2 Zaborowscy. 25 listopada w Karolewie i 26 listopada w Kolnie odbędą się bezpłatne treningi siatkówki z gwiazdą, którą będzie… Kamil Droszyński z Trefla Gdańsk! To mistrz świata i Europy, który dziś gra w najlepszej lidze świata, a podczas bezpłatnych zajęć podzieli się swoimi umiejętnościami i doświadczeniami z młodzieżą! Mamy ostatnie wolne miejsca!

W Karolewie i Kolnie postawimy na siatkówkę, a dziś możemy oficjalnie ogłosić, że gwiazdą, która poprowadzi trening, będzie Kamil Droszyński. To aktualnie siatkarz Trefla Gdańsk, a w przeszłości został młodzieżowym mistrzem świata i Europy. Gra w PlusLidze uważanej przez ekspertów jako najlepszą ligę świata, a na swoim koncie ma także brązowy medal mistrzostw Belgii. – Kamil jest znakomitym siatkarzem, ale także świetnym gościem i jesteśmy przekonani, że dzieciaki go polubią i jeszcze chętniej będą z nami trenowały. Za nim bogata kariera młodzieżowa, więc na pewno będzie mógł podzielić się swoim doświadczeniem i przekazać wiedzę, jak poprowadzić swoją karierę sportową. Nie możemy się już doczekać! – mówią Zaborowscy.

Warto dodać, że zostały już ostatnie wolne miejsca na niedzielny trening. W imprezie może wziąć udział każdy, choć impreza skierowana jest głównie pod dzieci i młodzież do 16 roku życia. – Chcemy, by oprócz dobrej zabawy, trener mógł zorganizować zajęcia na odpowiednim poziomie. Oczywiście nie zabraknie też czasu na wspólne zdjęcia czy autografy – dodaje Zaborowski.

Dodajmy, że event będzie miał wymiar charytatywny, a podczas imprezy nie zabraknie puszek oraz innych możliwości wpłat, by pomóc podopiecznym Fundacji K2 Zaborowscy.

Serdecznie zapraszamy! Zgłoś się już dziś korzystając z linków poniżej!

FORMULARZ ZGŁOSZNIOWY – KAROLEWO: https://bit.ly/FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_K2_KETRZYN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – KOLNO: https://bit.ly/FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_K2_KOLNO