“Górale Dzieciom vol. 2”, czyli charytatywny event w Zakopanem na podsumowanie roku!

To już tradycja, że nasz fundacyjny rok podsumowujemy charytatywnym eventem „Górale Dzieciom vol. 2”. Znów spotkaliśmy się w Zakopanem, gdzie mogliśmy podziękować przyjaciołom, partnerom i wszystkim osobom, które miały wpływ na rozwój naszej fundacji, ale przede wszystkim pomogły naszym podopiecznym. I bawiliśmy się doskonale!

Tradycyjnie spotkaliśmy się w Restauracji Javorina, gdzie w gronie najbliższych przyjaciół Fundacji K2 Zaborowscy mogliśmy podsumować nasz rok. A trzeba przyznać, że 2023 był naprawdę wymagający, bo zorganizowaliśmy lub współorganizowaliśmy 24 eventy w 13 miastach.

W Zakopanem wyróżniliśmy także dwoje naszych podopiecznych, którzy otrzymali vouchery na sprzęt sportowy za swoje wybitne osiągnięcia. Chodzi o narciarkę Julkę Nowicką oraz żużlowca Maksymiliana Pawełczaka. Pamiątkowe statuetki i prezenty otrzymały również osoby, które w wyjątkowym stopniu przyczyniły się do rozwoju naszej Fundacji. – Nie zabrakło też charytatywnych licytacji, bo zbieramy na kolejne inicjatywy, a na przyszły rok planujemy naprawdę duże rzeczy – cieszą się Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Cieszymy się, że byliście z nami i mogliśmy wspólnie się pobawić, ale też porozmawiać na kilka ważnych tematów! Zapraszamy też do obejrzenia RELACJI VIDEO oraz GALERII ZDJĘĆ z imprezy – a przy góralskiej muzyce bawiliśmy się do samego rana!