Fundacja K2 z uczniami Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Strefie Fana KSW 70

Gala KSW 70 przeszła do historii nie tylko ze względu na znakomite pojedynki, na czele Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą, ale również na fakt, że w Strefie Fana KSW Fundacja K2 Zaborowscy wspólnie z uczniami klas mundurowych przygotowała wyjątkowe atrakcje!

Niedawno informowaliśmy o nawiązaniu współpracy z klasami mundurowymi Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, a teraz już zaczęliśmy realizować nasze działania. Podczas gali KSW 70, która odbyła się w Atlas Arenie, po przerwie spowodowanej pandemią, wróciła Strefa Fana! To specjalne wydarzenie dla fanów MMA, gdzie można poznać zawodników KSW, ale również wziąć udział w innych wyjątkowych atrakcjach i inicjatywach.

Nasza Fundacja w Atlas Arenie, wspólnie z przedstawicielami Akademickiego Liceum Ogólnokształcącym im. SSG Michaela Ollisa Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, zorganizowała możliwość skorzystania z profesjonalnego trenażera strzeleckiego. Co więcej, instruktorem był Arkadiusz “Motyl” Dembiński, były żołnierz GROM, czyli jednej z najlepszych jednostek specjalnych na świecie.

Nie zabrakło również tajników ratownictwa medycznego w zakresie medycyny taktycznej, a Łukasz Zaborowski chętnie rozmawiał z fanami na temat MMA. Co więcej, z naszymi gośćmi można było zrobić sobie zdjęcia czy wziąć autografy.

Jako ciekawostkę możemy dodać, że z trenażera, oprócz fanów, skorzystali m.in. Marcin Gortat, Olivier Janiak czy Kuba Wesołowski, którzy byli gośćmi specjalnymi Strefy Fana KSW. Mamy nadzieję, że kibice bawili się bardzo dobrze, a może ktoś postanowi kontynuować swoją naukę w klasach mundurowych?