Fundacja K2 Zaborowscy wspiera młodych pięściarzy i amatorów

Jednym z celów Fundacji K2 jest również wsparcie młodych sportowców, którzy są w początkującej fazie swojej kariery oraz amatorów, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności. Przekazaliśmy gadżety i pomoc finansową na gale z ich udziałem.

Fundacja K2 Zaborowscy współpracuje z Anaconda Team, czyli klubem, który na co dzień trenuje w SASSY GYM w Rzgowie. Należą do niego zarówno młodzi zawodnicy, amatorzy oraz profesjonalni fighterzy, którzy stawiają coraz śmielsze kroki w świecie sportów walki.

Postanowiliśmy włączyć się w ich rozwój. Fundacja K2 Zaborowscy od początku wspiera pięściarską Anaconda Fight League, w której walczą młodzi zawodnicy. Wielokrotnie przekazywaliśmy już nagrody rzeczowe oraz gadżety jako nagrody dla najlepszych pięściarzy.

Warto też wspomnieć, że wspieramy również zawodników walczących w sporcie amatorskim. Na co dzień występują w Anaconda Fight League MMA, a dzięki dobrym występom oraz naszym wsparciu najlepsi mogą otrzymać specjalne stypendia finansowe. To pomoże im rozwijać pasję oraz swoje umiejętności.

– Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zawodnicy sportów walki nie mają łatwo na początku swojej drogi. Dlatego dzięki naszemu wsparciu liczymy, że będą kontynuować swoje kariery, a być może kiedyś zaistnieją w większym stopniu na arenach sportów walki. Zarówno atrakcyjne nagrody rzeczowe, bo jest to m.in. sprzęt sportowy czy gadżety UFC, jak i pieniądze na rozwój, mogą mieć tutaj kluczowe znaczenie. Oczywiście monitorujemy ich występy oraz w jaki sposób korzystają z naszego wsparcia. Zawsze mogą liczyć również na naszą pomoc oraz wskazówki – mówią Karolina i Łukasz.

Więcej na temat gal organizowanych przez Anaconda Team oraz SASSY GYM możecie znaleźć na ich profilach facebookowych.