Diverse sponsorem technicznym “Bitwy Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”!

Miło nam poinformować, że Fundacja K2 Zaborowscy nawiązała współpracę z marką Diverse, która została sponsorem technicznym podczas zbliżającego się charytatywnego meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”. Gwiazdy będą ubrane w sprzęt najwyższej jakości!

Aktywność to obok komfortu, jakości i stylu jeden z głównych filarów, na których opiera się wizja marki Diverse. Jej twórcy podążają za najbardziej aktualnymi trendami, ale wybierają i stosują w swoich projektach tylko te, które odpowiadają wartościom brandu, jaki zbudowali w ciągu 30 lat. Diverse, flagowa marka spółki Etos S.A., jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Jej sportowa linia Diverse Extreme Team powiązana jest z licznymi ekstremalnymi wydarzeniami m.in. z Rajdem Dakar oraz wyścigiem 24h Le Mans.

Włodarze Fundacji K2 Zaborowscy tym bardziej cieszą się z nawiązania współpracy z tak renomowaną firmą, która dostarczy stroje dla gwiazd, obsługi oraz wolontariuszy podczas charytatywnego meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”.

– Od zawsze byłam fanką Diverse i w mojej szafie jest naprawdę sporo ubrań tej marki. Tym bardziej cieszę się, że teraz zdecydowała się pomóc naszej Fundacji. Dzięki naszym przyjaciołom zawodnicy, obsługa i wolontariusze charytatywnego meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” będą prezentowali się zarówno sportowo, ale i z klasą. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza współpraca – mówi Karolina Zaborowska, Prezes Fundacji K2 Zaborowscy.

– Etos S.A. to firma, która chętnie angażuje się w duże przedsięwzięcia mające na celu niesienie pomocy, jak chociażby projekt prowadzony we współpracy z Polską Misją Medyczną oraz wydarzenia wspierające lokalne potrzeby, jak koszykarska Bitwa Miast. Dzięki temu eventowi możemy wspólnie sprawić, że na twarzach podopiecznych z Domów Dziecka w Poznaniu i Bydgoszczy pojawi się uśmiech. Sportowe emocje, które z pewnością będą towarzyszyć wydarzeniu, są mocno zakorzenione w DNA naszych marek, dlatego też decyzja dotycząca zaangażowania w ten projekt była dla nas oczywista od samego początku – mówi Michał Pobiedziński, Dyrektor Zarządzający w Etos S.A.

“Bitwa Miast – Bydgoszcz vs. Poznań”, to wyjątkowy charytatywny mecz gwiazd koszykówki z udziałem włodarzy miast. Kapitanowie (prezydenci Bydgoszczy i Poznania, którzy wezmą czynny udział w meczu), przy wsparciu Fundacji K2 wyślą powołania do największych gwiazd sportu, sceny i ekranu. Powstałe drużyny zmierzą się w dwóch charytatywnych meczach koszykarskich. Pierwszy z nich odbędzie się w 15 kwietnia w Poznaniu, a rewanż zaplanowaliśmy w Bydgoszczy.

Bilety na imprezę można kupować na stronie http://bilety.fundacjak2.pl/