Dzięki Screen Network informacja o “Bitwie Miast” dotrze (prawie) do każdego!

Miło nam poinformować, że przy organizacji charytatywnego meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs Bydgoszcz” postanowiła pomóc nam również firma Screen Network. Dzięki współpracy informacja o naszym evencie dotrze do ogromnej liczby osób!

Screen Network jest liderem rynku Digital Out of Home, czyli cyfrowej reklamy zewnętrznej w Polsce. Posiada zarówno najlepsze lokalizacje, najlepszą jakość, jak i ogólnopolski zasięg. Zarządza największą w kraju siecią ponad 20 000 ekranów reklamowych, które działają w ramach jednego, zintegrowanego systemu. Reklamy wyświetlane na ekranach każdego dnia docierają do ponad 6 milionów osób i trafiają do 6 na 10 Polaków przebywających poza domem.

– Tym bardziej cieszymy się, że informacja o naszym charytatywnym meczu gwiazd dotrze do wielu osób. To z pewnością pozwoli nam na lepszą sprzedaż biletów, a przecież cały dochód zostanie przeznaczony na organizację wypoczynku dla dzieci z domów dziecka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak wielkie serca i pomoc – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Reklamy charytatywnego meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” możecie oglądać w Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi, Wrocławiu i Warszawie. Z kolei pełną ofertę firmy Screen Network znajdziesz na www.screennetwork.pl. Z kolei bilety na „Bitwę Miast” kupisz na http://bilety.fundacjak2.pl/.