Mistrz UFC kolejną gwiazdą charytatywnego meczu koszykówki “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”!

Jan Błachowicz to jeden z polskich sportowców, który na dobre zapisał się w kartach historii jako mistrz UFC wagi półciężkiej. Wielka gwiazda rozpoznawana nie tylko w kraju nad Wisłą, ale na całym świecie dołącza do składu podczas charytatywnego meczu koszykówki “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” organizowanego przez Fundację K2 Zaborowscy!

Od kilku dni regularnie ogłaszamy nasze gwiazdy, a dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że w Poznaniu zagra z nami Jan Błachowicz! Zawodnik MMA, który na swoim koncie ma już m.in. mistrzostwo UFC oraz mistrzostwo KSW, postanowił po raz kolejny pomóc naszej Fundacji i kibice będą mogli zobaczyć, jak “Cieszyński Książę” radzi sobie nie tylko w oktagonie, ale również na boisku koszykarskim.

– Celem meczu jest zbiórka na wakacje dla dzieci z Domu Dziecka w Poznaniu, czyli inicjatywa jest szczytna. Na pewno nie zabraknie też pozytywnej energii. Będzie wesoło, wszystkich nas czeka dużo emocji, ale też sportowa walka. Pamiętajcie, widzimy się 15 kwietnia i zapraszam do zakupu biletów! – mówi Jan Błachowicz.

Drugie spotkanie podczas “Bitwy Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”, zaplanowano w SISU Arenie w Bydgoszczy. Zarówno w Poznaniu, jak i Bydgoszczy, mecze zostaną podsumowane Balami Charytatywnymi. Podczas uroczystej kolacji z gwiazdami i zaproszonymi gośćmi Fundacja K2 Zaborowscy przeprowadzi również licytacje gadżetów, z których zysk także zostanie przekazany na cele charytatywne. Warto dodać, że Fundacja K2 Zaborowscy rozpoczęła już sprzedaż wejściówek na poznański bal, który odbędzie się w hotelu Sheraton (dostępne na bilety.fundacjak2.pl)

– W ten sposób każdy może spędzić niezwykły wieczór z gwiazdami i naszymi gośćmi, choć pula tych wejściówek jest bardzo ograniczona. Nie możemy się już doczekać licytacji, bo z doświadczenia wiemy, że wyjątkowe przedmioty, które wystawiamy na licytację, osiągają wysokie kwoty, a to pozwala nam spełniać kolejne marzenia naszych podopiecznych – dodają Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Już wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy! Serdecznie zapraszamy do zakupu wejściówek na http://bilety.fundacjak2.pl!