Kolejorz Girls zatańczą na charytatywnym meczu gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”!

Oprawa naszego meczu charytatywnego gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” również będzie stała na najwyższym poziomie. Podczas eventu w hali CityZen w Poznaniu będziecie mogli podziwiać występy przeuroczych Kolejorz Girls, czyli grupy cheerleaderek, które niedawno zostały… mistrzyniami Polski!

Trudno wyobrazić sobie mecz koszykarski bez występów cheerleaderek, ale Fundacja K2 Zaborowscy zadba nie tylko o wspaniałe gwiazdy, ale również o całą oprawę. Do współpracy zaprosiliśmy Kolejorz Girls, czyli cheerleaderki, które występują nie tylko na meczach Lecha Poznań, ale również na wielu wspaniałych imprezach. 

“Dziewczyny od ponad 13 lat swoim tańcem urozmaicają mecze poznańskiego Lecha, biorą udział w wielu pokazach i projektach w całej Polsce i nie tylko, występują w teledyskach, programach TV, na koncertach, uczestniczą w akcjach reklamowych i charytatywnych, a także są zwyciężczyniami jednego z odcinków popularnego programu tanecznego Got To Dance. Mamy na swoim koncie rekordowe pokazy na 100, 120. 166 i 188 tancerek!” – czytamy na oficjalnej stronie Kolejorz Girls.

Co ciekawe, kilkanaście dni temu Kolejorz Girls zdominowały również mistrzostwa Polski w cheerleadingu sportowym, a główna grupa wywalczyła… złoty medal! Tym bardziej jesteśmy dumni, że w Poznaniu będziecie mogli zobaczyć najlepsze tancerki w Polsce!

– Byliśmy na różnych meczach i eventach i występy cheerleaderek znacznie urozmaicają takie imprezy. Nie mogło więc zabraknąć ich również u nas! Rozmowy z Kolejorz Girls były krótkie i konkretne, bo dziewczyny bez wahania postanowiły nam pomóc i zaprezentują swoje układy podczas charytatywnego meczu gwiazd w Poznaniu. Już nie możemy się doczekać i bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca! – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy.

– Z wielką przyjemnością wspieramy wszelkie inicjatywy, których głównym celem jest pomoc dzieciom, szczególnie tym najbardziej doświadczonym przez los. Stworzenie warunków do letniego wypoczynku jest kluczowe dla rozwoju zarówno tych młodszych, jak i starszych dzieci. Same latem organizujemy wiele obozów i eventów  i wiemy jak ważne dla dzieciaczków jest oderwanie się od rzeczywistości, tworzenie pięknych wspomnień i zawieranie przyjaźni na całe życie – dodaje Marta Maj, dyrektor artystyczny grupy, manager i choreograf.

Mistrzynie Polski chcą również pojechać na mistrzostwa świata, które w kwietniu odbędą się w Orlando. Kolejorz Girls pokazały już wielkie serce, dlatego serdecznie zapraszamy do pomocy osoby, które wsparłyby je finansowo w spełnieniu ich marzeń. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

A bilety na charytatywny mecz gwiazd “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” znajdziecie na http://bilety.fundacjak2.pl/.