Gwiazdy zagrały dla Domu Dziecka w Poznaniu! Pierwszy mecz “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” za nami!

To było prawdziwe święto koszykówki, a wszystko w szczytnym celu! W poznańskiej hali CityZen zorganizowaliśmy charytatywny mecz gwiazd koszykówki  “Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz”. Wiele niesamowitych osobistości zagrało dla Domu Dziecka w Poznaniu!

“Bitwa Miast – Poznań vs. Bydgoszcz” to wyjątkowy koszykarski dwumecz z udziałem włodarzy miasta i gwiazd. Kapitanami zostali prezydenci Poznania i Bydgoszczy, a my dobraliśmy im gwiazdy. I trzeba przyznać, że lista obecnych w Poznaniu zrobiła wrażenie, bo nie zabrakło Damiana Wrzesińskiego, Borysa Mańkowskiego, Gamou Falla, Andrzeja Kościelskiego, DJ Decksa, Dominika Durniata czy Maksa Behra. Bydgoszcz dumnie reprezentowali z kolei Adrian Gorzycki, Pawbeats czy Marcin Wrzosek. Drużyny obu miast wsparli również Marcin Wasilewski, Fit Old Boy, Fit IVI, Flagowy Trener, Jan Błachowicz, Szymon Czerwiński, Arkadiusz Pan Pawłowski, Radosław Majdan, Cezary Trybański i Marcin Tybura.

Prezydent Jacek Jaśkowiak osobiście przyjechał do hali i nie tylko chwilę wystąpił w spotkaniu, ale również odpowiednio mobilizował “poznaniaków” do walki. A trzeba przyznać, że mimo faktu, że cały event miał wymiar charytatywny, bo dochód z biletów zostanie przeznaczony na organizację czasu wolnego dzieci z Domu Dziecka w Poznaniu, to walki nie zabrakło! Gospodarze nie byli zbyt gościnni, bo minimalnie wygrali 39:38, ale nie wynik tutaj był najważniejszy. Wszyscy doskonale się bawili, a przy okazji pokazali swoje wielkie serca!

– Wiele gwiazd zapowiadało, że nie ma zbyt dużego doświadczenia koszykarskiego, ale każdy dzielnie stawił się w hali CityZen i dał z siebie wszystko. Dlatego dziękujemy wszystkim gwiazdom, że bezinteresownie zdecydowały się na pomoc naszym podopiecznym, bo wspólnie zorganizowaliśmy naprawdę fajny charytatywny event. Już nie możemy doczekać się rewanżu w Bydgoszczy, który planujemy na koniec wakacji – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Wieczorem w Sheraton Poznań Hotel odbył się również podsumowujący Bal Charytatywny, w którym udział wzięli wszystkie nasze gwiazdy oraz zaproszeni goście. Przeprowadziliśmy również szereg licytacji, z których zysk pomoże kolejnym naszym podopiecznym. Serdecznie dziękujemy!

Fundacja K2 Zaborowscy pragnie serdecznie podziękować sponsorom i partnerom, bez których organizacja takiego meczu nie mogłaby się odbyć. Są to Sheraton Poznań Hotel, Fundacja Krwawy Sport, Diverse Extreme Team, Screen Network, JB Alternatywna Spółka Inwestycyjna, 6PAK, Envio Group, Dwd Cars, Stellis oraz Polska Liga Esportowa.