“Sportowy weekend z K2” rozpocznie się w Kościelisku! Darmowy trening piłkarski z gwiazdą na otwarcie roku szkolnego!

Fundacja K2 Zaborowscy rozpoczyna nowy projekt, który ma umożliwić młodym adeptom sportu rozpoczęcie lub rozwinięcie swojej sportowej pasji. “Sportowy weekend z K2”, bo tak nazywa się cykl imprez, rozpocznie się już 10 września w Kościelisku, a zapisy już się rozpoczęły!

Impreza “Sportowy weekend z K2” to cykl treningów dla dzieci i młodzieży, które chcą aktywnie spędzać weekendy w swoich miejscowościach. Jego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, a także sportów, m.in. piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Podczas cyklu będzie można sprawdzić swoje umiejętności sportowe, a także wchodzić na kolejne szczeble wtajemniczenia każdej z dyscyplin oraz szlifować swój talent. Wszystko dzięki profesjonalnym trenerom lub gwiazdom, którzy będą prowadzić zajęcia oraz zwracać uwagę na poprawność ćwiczeń oraz zaangażowanie każdego z uczestników.

„Chcemy pokazać, że wolne od pracy czy szkoły dni można spędzić w aktywny sposób, niekoniecznie przed ekranem komputera czy telefonu. Ponadto chcemy propagować piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, a w przyszłości niektórzy z uczestników mogą zacząć profesjonalną przygodę z tymi sportami” – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Ponadto, każdy trening zakończy wspólny mecz lub miniturniej, w zależności od liczby uczestników. To sprzyja nie tylko chęci rywalizacji oraz kształtowaniu charakteru, ale Fundacja K2 Zaborowscy chce także propagować zasady fair-play i pokazać każdemu z trenujących, że warto grać “czysto”.

Pierwszy z eventów odbędzie się 10 września o godz. 10 w Kościelisku na przepięknie położonym “orliku”. Fundacja K2 Zaborowscy już wkrótce ogłosi gwiazdę, która poprowadzi trening piłkarski, a już teraz możemy ogłosić, że każdy uczestnik otrzyma bezpłatny pakiet startowy. – Na Podhalu chcemy skupić się tylko na piłce nożnej i jestem przekonany, że dzieci i młodzież będą zadowolone z doboru swojego trenera-gwiazdy – mówi Łukasz Zaborowski.

W imprezie może wziąć udział każdy, choć impreza skierowana jest głównie pod dzieci i młodzież do 16 roku życia. – Chcemy, by oprócz dobrej zabawy, trener mógł zorganizować zajęcia na odpowiednim poziomie – dodaje Zaborowski i serdecznie zaprasza do zapisów, link znajduje się pod tekstem.

Sam trening to jednak nie wszystko. Na event Fundacja K2 Zaborowscy zaprasza także rodziców oraz osoby, które nie interesują się piłką nożną. – Dla nich również atrakcji nie zabraknie. Przewidujemy dmuchańce, poczęstunek w formie burgera i inne aktywności, a wszystko będzie bezpłatne – zapowiada Łukasz Zaborowski.

Dodajmy, że event będzie miał wymiar charytatywny, a podczas imprezy nie zabraknie puszek oraz innych możliwości wpłat, by pomóc podopiecznym Fundacji K2 Zaborowscy.

Serdecznie zapraszamy! Zgłoś się już dziś korzystając z linka poniżej!

FORMULARZ UCZESTNIKA: https://bit.ly/FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_K2
REGULAMIN IMPREZY: https://bit.ly/REGULAMIN_SPORTOWYWEEKENDZK2

Dofinansowano ze środków Fundacji ORLEN.