Marka N.O.W.I. oficjalnym partnerem imprezy “Sportowy weekend z K2”!

Miło nam poinformować, że partnerem eventu „Sportowy weekend z K2” organizowanego przez Fundację K2 Zaborowscy została doskonale znana na Podhalu i nie tylko marka N.O.W.I! Dziękujemy za wsparcie!

Impreza “Sportowy weekend z K2” to cykl treningów dla dzieci i młodzieży, które chcą aktywnie spędzać weekendy w swoich miejscowościach. Jego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, a także sportów, m.in. piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Podczas cyklu będzie można sprawdzić swoje umiejętności sportowe, a także wchodzić na kolejne szczeble wtajemniczenia każdej z dyscyplin oraz szlifować swój talent. Wszystko dzięki profesjonalnym trenerom lub gwiazdom, którzy będą prowadzić zajęcia oraz zwracać uwagę na poprawność ćwiczeń oraz zaangażowanie każdego z uczestników. Pierwsza z nich już 10 września na Orliku w Kościelisku!

Z kolei firma N.O.W.I. sp. z o.o. sp.k. została założona w 2017 roku. Spółka zajmuje się budownictwem mieszkaniowym, użyteczności publicznej, przemysłowym oraz innymi robotami konstrukcyjnymi. Świadczy usługi w zakresie przygotowania, profesjonalnej obsługi oraz wykonawstwa inwestycji budowlanych. Dzięki nakładom ciężkiej i solidnej pracy już dzisiaj może pochwalić się znaczącym potencjałem technicznym i odpowiednimi umiejętnościami, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

„Bardzo się cieszymy, że tak uznana marka została partnerem naszego eventu w Kościelisku. Dzięki marce N.O.W.I. Podhale wciąż może się rozwijać, a fakt pomocy naszej fundacji tylko to potwierdza. Już nie możemy doczekać się treningu i serdecznie zapraszamy wszystkich na Orlika w Kościelisku” – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Pełną ofertę marki N.O.W.I. możecie poznać na http://www.nowi.com.pl/, a do zapisów na nasz event zapraszamy pod ten link: https://bit.ly/FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_K2.