Sportowy weekend z K2 na start! Zaczynamy z gwiazdami w Kościelisku!

Już w niedzielę, 10 września, Fundacja K2 Zaborowscy na orliku w Kościelisku organizuje “Sportowy weekend z K2”, czyli trening piłki nożnej dla najmłodszych. Zajęcia z blisko 80 młodymi adeptami futbolu poprowadzi Piotr Głowacki, piłkarz ekstraklasowego ŁKS Łódź, a gośćmi specjalnymi będą Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Marcin “Polish Zombie” Wrzosek. Serdecznie zapraszamy na nasz event!

Impreza “Sportowy weekend z K2” to cykl treningów dla dzieci i młodzieży, które chcą aktywnie spędzać weekendy w swoich miejscowościach. Jego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, a także sportów, m.in. piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Podczas cyklu będzie można sprawdzić swoje umiejętności sportowe, a także wchodzić na kolejne szczeble wtajemniczenia każdej z dyscyplin oraz szlifować swój talent. Wszystko dzięki profesjonalnym trenerom lub gwiazdom, którzy będą prowadzić zajęcia oraz zwracać uwagę na poprawność ćwiczeń oraz zaangażowanie każdego z uczestników.

Premierowy z naszych eventów odbędzie się 10 września o godz. 10 na orliku w Kościelisku. To właśnie tam odbędą się dwugodzinne zajęcia z profesjonalnym piłkarzem, a specjalnie na Podhale zaprosiliśmy Piotra Głowackiego, który dziś gra w ŁKS Łódź w PKO BP Ekstraklasie. Gośćmi specjalnymi będą natomiast doskonale znani z walk w MMA Łukasz “Juras” Jurkowski (dziś komentator i prezenter Polsatu Sport) oraz Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – zawodnik Fame MMA. – A czekamy jeszcze na potwierdzenie kolejnego trenera, który jeszcze niedawno był gwiazdą reprezentacji Polski w piłce nożnej. Mam nadzieję, że uda mu się dotrzeć do Kościeliska – zapowiada Łukasz Zaborowski.

Każde dziecko otrzyma bezpłatny pakiet startowy i będzie mogło bezpłatnie zjeść burgera czy pobawić się na dmuchańcach. Dodajmy, że event będzie miał wymiar charytatywny, a podczas imprezy nie zabraknie puszek oraz innych możliwości wpłat, by pomóc podopiecznym Fundacji K2 Zaborowscy.

Serdecznie zapraszamy do Kościeliska! Bawcie się razem z nami!

HARMONOGRAM:
godz. 9.00 – wydawanie pakietów startowych
godz. 10.00 – rozpoczęcie imprezy
godz. 10.15 – wspólna rozgrzewka
godz. 10.30 – trening piłki nożnej
godz. 12.30 – mecz podsumowujący z gwiazdami
godz. 13.00 – autografy, zdjęcia

Inne atrakcje:
godz. 9.00 – 15.00 – dmuchańce
godz. 10.00 – 16.00 – stoiska lokalnych produktów
godz. 12.00 – 16.00 – grill

poza treningiem – wolne boiska do swobodnego treningu