Grał w reprezentacji Polski i lidze angielskiej, teraz przekaże swoją wiedzę młodzieży w Iławie. Poznajcie gwiazdę “Sportowego weekendu z K2”!

Czas poznać trenera-gwiazdę, z którym młodzi adepci futbolu będą mieli okazję szlifować swoje umiejętności piłkarskie podczas kolejnego “Sportowego weekendu z K2”. Już 28 października specjalnie dla Was do Iławy przyjedzie Radosław Majewski, były reprezentant Polski!

Impreza “Sportowy weekend z K2” to cykl treningów dla dzieci i młodzieży, które chcą aktywnie spędzać weekendy w swoich miejscowościach. Jego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, a także sportów, m.in. piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Podczas cyklu będzie można sprawdzić swoje umiejętności sportowe, a także wchodzić na kolejne szczeble wtajemniczenia każdej z dyscyplin oraz szlifować swój talent. Wszystko dzięki profesjonalnym trenerom lub gwiazdom, którzy będą prowadzić zajęcia oraz zwracać uwagę na poprawność ćwiczeń oraz zaangażowanie każdego z uczestników.

Radosław Majewski, czyli gwiazda iławskiego eventu, ma na swoim koncie ma kilkanaście występów w reprezentacjach Polski, na czele z pierwszą kadrą. Oprócz tego, grał m.in. w angielskich Nottingham Forest i Huddersfield Town, greckim PAE Weria, australijskim Sydney Wanderers FC czy ekstraklasowych Lechu Poznań i Pogoni Szczecin. Ma więc ogromne doświadczenie, którym chętnie podzieli się z każdym, kto zapisze się na “Sportowy weekend z K2” w Iławie. Z kolei dziś jego profesjonalne spojrzenie na piłkę nożną możemy obserwować w mediach, a był m.in. ekspertem podczas mundialu w Katarze. – Oglądałem też wiele wywiadów z Radkiem i te rozmowy to prawdziwa kopalnia anegdot. Dlatego jestem pewny, że będzie mógł opowiedzieć uczestnikom naszej imprezy zarówno ciekawe, jak i zabawne sytuacje z piłkarskiego życia – mówi Łukasz Zaborowski, który wspólnie z żoną Karoliną założył Fundację K2 Zaborowscy.

Zapisy na trening z Radosławem Majewskim są bezpłatne, a każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy. Zapraszamy do jak najszybszych zgłoszeń, ponieważ limit miejsc jest ograniczony. – Chcemy, by każdy jak najwięcej zyskał dzięki temu treningowi, dlatego w przypadku nadmiaru zgłoszeń uruchomimy listę rezerwową – zaznacza Łukasz Zaborowski.

Widzimy się już 28 października o godz. 10 w Iławie!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://bit.ly/FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_ILAWA