Misiek Koterski zdradzi swoje tajemnice w Sheraton Sopot Hotel. Zapraszamy na event “Z Gwiazdą w Sopocie”!

Nie jest tajemnicą, że Michał Koterski, prowadził bujne życie towarzyskie i zawodowe. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce przy współpracy z Fundacją K2 Zaborowscy ponownie podzieli się swoimi niecodziennymi anegdotami i ciekawostkami. Zapraszamy na event “Z Gwiazdą w Sopocie”, który odbędzie się 5 listopada o godz. 19 w restauracji Polskie Smaki w Hotelu Sheraton w Sopocie! Wejściówki już dostępne!

“Miśka” Koterskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. To znany aktor filmowy i teatralny, a także osobowość medialna. Grał m.in w tak wielkich produkcjach, jak “Dzień Świra”, “Ajlawju”, 7 uczuć”, “Gierek” czy “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Każdy, kto widział Koterskiego na ekranie doskonale wie, że artysta zasłynął swoim niepowtarzalnym stylem, dowcipem i talentem.

Koterski przez lata prowadził bujne, rozrywkowe życie, ale postanowił zerwać z uzależnieniami i rozpoczął nowy, trzeźwy etap, z którego może być dumny. Dziś jest kochającym partnerem i ojcem, cieszącym się każdą chwilą człowiekiem, który korzysta z piękna świata. O przemianie, ale również o swojej mrocznej przez lata stronie Koterski opowiedział w książce “To już moje ostatnie życie”, która została wydana w tym roku i jest prawdziwym bestsellerem.

“Misiek” jest także przyjacielem założonej przez Karolinę Kowalkiewicz i Łukasza Zaborowskiego Fundacji K2 Zaborowscy. – Zawsze możemy na niego liczyć, a wystarczy jeden telefon i Michał bez problemu zgadza się na pomoc. Kilkakrotnie uczestniczył już w organizowanych przez naszą Fundację akcjach. Największą z nich była wizyta w Sopocie, gdzie oprowadził podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka z Bydgoszczy po Operze Leśnej, a jego początkowo krótka wizyta w Trójmieście przedłużyła się do… kilku dni! Ma świetne podejście do dzieci, a pozytywna energia aż od niego bije. Uwielbiamy go nie tylko jako aktora, ale przede wszystkim jako człowieka – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Stąd też pomysł na kolejną akcję Fundacji K2 z Koterskim. Przy współpracy z hotelem Sheraton organizujemy event “Z Gwiazdą w Sopocie”, którego głównym gościem będzie oczywiście znany aktor. – Podobne spotkanie zorganizowaliśmy już w Bydgoszczy i był to strzał w dziesiątkę. Kochający ludzi i życie Michał naprawdę się otworzył, nie było tematów tabu. Momentami jego opowieści były prześmieszne, za chwilę mówił coś, co chwytało za serce. To naprawdę niezwykłe spotkanie, które zapamiętacie na długo – zaprasza Łukasz Zaborowski.

Podczas trzypanelowej rozmowy nie zabraknie również czasu dla gości, którzy kupią bilet i będą z nami tego wieczoru. Każdy będzie miał okazję zadać “Miśkowi” pytanie, nabyć książkę, poprosić o autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. – Będziemy rozmawiać o moim życiu, o mojej najnowszej książce, będzie też możliwość zjedzenia z nami kolacji. Obiecuję, że odpowiem na wszystkie pytania, te trudne też, więc rozwiejemy wszystkie wątpliwości – śmieje się Michał Koterski. – Na pewno wszyscy będziemy doskonale się bawić, więc serdecznie zapraszam do zakupu biletów!

A wejściówki można kupić na stronie http://bilety.fundacjak2.pl/. Serdecznie zapraszamy!